Opłaty

  • Zajęcia grupowe (1 x w tygodniu 75 min.) – 90 zł miesięcznie od osoby – cena przy co najmniej 10 osobach.
  • Dla grup 8 osobowych cena 100 zł od osoby.
  • Dla osób chodzących 2 x w tygodniu (za drugie zajęcia) – 65 zł lub 80 miesięcznie (w zależności od wielkości grupy).
  • Udział w jednej lekcji w miesiącu kosztuje 25 zł od osoby, w dwóch lekcjach 50 zł, przy trzech i więcej lekcjach opłata 90 zł lub 100 zł od osoby.
  • Płatność na pierwszej  lekcji danego miesiąca.
  • Lekcje indywidualne – cena 100 zł za osobę lub parę.
  • Dla uczestników zajęć grupowych naszej szkoły zawsze stosujemy zniżki :) przy zajęciach indywidualnych.