Taneczny weekend dla Pań, Przywidz, maj 2026

oppo_0

23-24 maja 2026r. wyjechaliśmy z Paniami na weekend z tańcem do Przywidza. Spędziliśmy ten czas na wspólnej zabawie i szlifowaniu umiejętności tanecznych. Humory dopisywały wszystkim, a Panie nauczyły się nowego tańca o nazwie cowboy charleston, który na stałe zagości w repertuarze naszej Szkoły Tańca. Dziękujemy wszystkim Paniom za udział w imprezie oraz wspaniałą atmosferę, którą stworzyły na wyjeździe. Do zobaczenia we wrześniu.

Zosia, Ela, Ewa, Irena

Wspaniały pobyt – jak zwykle!. Było wszystko – pogoda, rowery wodne (polecamy!); taniec, śmiech i szampańska zabawa. A odzyskiwanie sił odbywa się przy stołach ze świetnymi posiłkami. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie tanecznego weekendu w Przywidzu przy pięknej pogodzie, w miłej atmosferze. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i cierpliwość. Dzięki, że jesteście! Było super!

Ewa, Krysia, Gabrysia, Danka

Pogoda była bardzo piękna (słoneczna). Domek komfortowy. Prowadzący Tomek z partnerką bardzo pomocni. Kuchnia wyborna, z prawdziwego zdarzenia. Będziemy żyć wspomnieniami przez cały rok i na pewno tu wrócimy!!! Dziękujemy bardzo.

Ewa, Dorota, Ewa, Iwona

Jak co roku weekend w Przywidzu jest bardzo udany. Fajna atmosfera, super zabawa, jedzonko pyszne. Grażyna i Tomek wspaniali organizatorzy, polecamy i na pewno tu wrócimy.

Mirosława, Hila, Gabriela, Alicja

Serdecznie dziękuję w imieniu pozostałych osób za Waszą Tomaszu i Grażyno cierpliwość, uśmiech i atmosferę, dzięki której każdy czuł się swobodnie i wyjątkowo. To były chwile pełne muzyki, radości i pięknych emocji. Dziękuję za przekazaną pasję do tańca oraz motywację, by tańczyć z sercem i czerpać z tego prawdziwą przyjemność. Wracamy z tych warsztatów bogatsze o nowe kroki, piękne wspomnienia i dobrą energię. Z wielką przyjemnością, pewnie nie jeden raz, tu wrócimy.

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *