Szkoła Tańca 50+ wzięła udział w Polonezie Niepodległości, 2025
11 listopada nasza Szkoła Tańca 50+ już po raz czwarty wzięła udział w Niepodległościowym Polonezie, aby uczcić nasze narodowe święto. Punktualnie o godz. 11.30 wyruszyliśmy spod kościoła p.w. św. Jerzego, aby krokiem tanecznym dotrzeć do sopockiego molo. O godz. 12.00 został odśpiewany...
